Özyurtlar Residence Günlük Kiralık Daire Ruhsat Bilgilendirmesi

Bilindiği üzere son günlerde günlük kiralık ev konusunda devletin ve yasaların konaklama firma sahipleri için yerine getirmeleri gereken yasal düzenlemeler mevcut, bu duruma kulak asmayan günübirlik ev kiralayan firmaların daireleri resmi ekiplerce tespit edilip gerekli kapatmalar uygulamakta. Günlük evler için düzenlenen yasa tasarısı resmi gazete yayımlandığı günden itibaren çok sayıda konaklama şirketleri kepenk kapatmayı sürdürmektedir. Hal bu iken özyurtlar günlük kiralık daire hizmetimizi sürdürmeye devam ediyor oluşumuzun yanısıra bu alanda ilk ve tek ruhsat sahibi olan firma olarak bu duyuruyu yapma gereği duyduk.

Rental House Beylikdüzü firması olarak yıllarca sizlere sunduğumuz hizmetin kalitesini her geçen gün artırmak adına ekip olarak son sürat çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Günlük daire hizmeti veren firmamızın sizlerin tüm taleplerine maksimum kaliteyle cevap vermek için en kısa zamanda bizimle iletişim sağlayınız.

Category : Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire &Beylikdüzü Günlük Kiralık Ev &Beylikdüzü Özyurtlar &Blog &Günlük Kiralık Daire &Günlük Kiralık Ev

Yorum Yaz