Günlük Kiralık Daire Hizmeti Sağlayan Firmalar

İstanbulun hemen hemen her semtinde günlük kiralık daire hizmeti veren firma sayısı oldukça yükselişe geçtiğinden ötürü devletinde bu işe el atması bir hayli gecikmiş durumda idi daha düne kadar. Ohal kapsamında çıkartılan günlük kiralık ev yasası denilen yasanın içeriğinde; İster beylikdüzü günlük kiralık daire konusunda olsun ister de avcılar günlük kiralık daire hizmeti veren firmalar dairelerine aldıkları müşterilerin kimlik bilgilerini emniyetin açtığı ortak sisteme girmeleri gerekmektedir.

Aksi halde günlük konaklama firması sahibine 10.000 TL para cezası ve adli yargılama süreci başlayacaktır. Bu durumda çoğu günlük kiralık daire sahipleri bu kanun maddesini yürülüğe geçirmiş bulunmaktadır. Özyurtlar residence olsun beykent avm apart olsun bu konuda kesinlikle konaklayacak müşterilerinden kimlik bilgisi istemektedir. Güvenli ve huzurlu bir ortamda konaklamak isteyen misafirler bu durumdan’da hayli mutlu görünüyor. Çünkü ne idüğü belirsiz insanlarla aynı evlerde konaklamak kimsenin istemeyeceği bir durum olsa gerek.

Category : Avcılar Günlük Kiralık Daire &Avcılar Günlük Kiralık Ev &Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire &Beylikdüzü Günlük Kiralık Ev &Beylikdüzü Özyurtlar &Blog &Esenyurt Günlük Kiralık Daire &Günlük Kiralık Daire &Günlük Kiralık Ev &Hera Club Residence &Hera Rezidans &innovia Günlük Kiralık Daire &Sefaköy Günlük Kiralık Daire &Tüyap Günlük Kiralık Daire

Yorum Yaz